mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, bitiren gruplarının tuzakışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme para sistemi ile Ödeme yaratmak talip kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip tuzakışveriş hizmetlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş kuruluşlır. Bunun cenahı sıra iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu hizmetlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği zahir kâin kredi kartları mutavassıtlığı yardımıyla evet.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satışlarda Artış Soruşturma
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden kâin bitiren gruplarının tuzakışveriş tuzakışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı bitiren gruplarının kredi ve banka sütsüzı yöntemi ile tuzakışveriş yapmayı tercih ederken kredi sütsüzı ve banka sütsüzı bulunmayan kişiler ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri tercih ederek tuzakışveriş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme özlük ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini takmak ister. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi arazi yer e- kâr firma bölgeleri ulaştığı nişane kitleye bir yeni takım daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satışlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine arazi vererek, nişane kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda daha çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir