Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza ötümlü giriş fail ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çallıkındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çallıkındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan yoklama esenlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izleme ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğunlukla kullanıcı adınızı değmeseletirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çallıkışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çallıkındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde önem meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çallıkınabilir.
Izlemçi arttırmak için kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğunlukla Instagram irtibatsı istediği için şifrenizi allıkırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çkazanmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çallıkınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişdobra farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çallıkınan Instagram Hesabı Nasıl Gelişememiş Alınır?
Instagram hesabı çallıkınan evet da hacklenen zevat için ne efsus ki çok bir tomar yöntem bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok bir tomar bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çallıkındı” diyerek haddizatında başka kişilerin hesabını çalmaya çallıkışan kişilerin olması.

1.Politika: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çallıkışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi değmeseletirin ve yalnız arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Politika: Instagram hesabınız çallıkındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram aritmetik şifreniz değmeseletiğinde veya kullanıcı adınız değmeseletiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi allıkırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değmeseletirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değmeseletirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmeseletiren sen değilsen, hesabını güvene allık” evet da bazen “değmeseleikliği geçmiş allık” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız yalnız çoğunlukla saldırganlar elektronik posta adresini değmeseletirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “güvenlik kodu allık” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir