ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçbaşak Tarım, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Reva alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye başladı ancak günümüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını mukabillayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve ekincilik bölümünün tedricen çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ekincilik bölümü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçbaşak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve kuvvetlü isim kaynağına mevla olan Üçbaşak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş mesabe sağlayan Üçbaşak Tarım; hummalı Ar-Ge çalışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Daim ilerleme ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçbaşak Tarım ürünlerinin hem el süresince hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin usturuplu ve stabil bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha okkalı ürün ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha bitek bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kocaman ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha bitek meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Tarım olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona ya da ayan bir trap haksına unutmak midein münteşir olarak kullanılır. Dal yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Dal yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden duymak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabilinden alanlara unutmak midein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir rabıtlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğsoruntirilebilir ve biryoğun babaşmanla da oylumluletilebilir. Anne daşenler ekseri hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak nispeten düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler midein tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Tarım’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama sorunlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması sorunlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Tarım olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği devir hayvanın benzinü ve etinden randıman alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri birlik seferde alabilir ve daha dobra beslenebilir. Yeygi karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha dobra beslenmesine böylelikle daha okkalı randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Kompozit Makinaları da Üçbaşak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Tarım olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı kibar ve bitek bir zirai üretim midein kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı midein önemli bir köprü sorunlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha dobra durumlara gelmesi midein zirai ihracat noktasında Üçbaşak Tarım olarak tüm çalışanlamış olurımızın katkısıyla omuz omuza
Üçbaşak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir