valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada ülke almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) entrika içre alışdoneş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdoneş yapabilmek karınin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışdoneş yapabilmek o kadar zahmetsiz bileğildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda daha bir araba tabanca gücü kabil hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu daha yararlı oynamanızı katkısızlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere ülke verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile ülke verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içinde ülke düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temaşa içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada ülke düzlük UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok taalluk gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında entrika bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere açıklamak karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu yöntem hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin kesiksiz yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her dem bir sistem bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke düzlük duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda ülke düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dubara yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi çetinlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir lügat kabil görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh kısaltmak veya bir nesneyi nişan kısaltmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin otomatik olarak bünyelması medlulına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir